Vaata ostukorvi

MAITSEELAMUSED, MIS LOOVAD HETKI!


Oleme pisike Tartus tegutsev jäätisemasinaid ja minipannkoogimasinaid rentiv ettevõte, kelle missiooniks on Teie sündmusel erilise elamuse pakkumine ning seda just pehmejäätise või minipannkookide hõrkude maitsete näol.

Lisaks oleme ka ametlik Rubicone brändi edasimüüja Eestis, mis pakub kõiki vajalikke tarvikuid pehme jäätise valmistamiseks. 

Enamus toorainest, mida kasutame, tuleb Itaaliast ning meie jäätisesegusid või minipannkoogisegusid proovides võibki tekkida tunne, et oled justkui Itaaliasse sattunud!

Tellimuse tegemiseks tuleb rendipakettide juures täita päringuvorm ning seejärel kontakteerume me Sinuga juba detailide täpsustamiseks!

Muuda oma üritus meeldejäävamaks koos MEIEGA!

PEHME JÄÄTISEMASINA RENT

Jäätis maitseb nii suurtele kui väikestele magusasõpradele! Meie jäätisemasin võimaldab Sul valmistada maitsvat ja värsket jäätist igal ajal. Jäätist saab valmistada erinevate maitsete ja lisanditega. Disaini oma jäätis ISE - igaüks saab vastavalt oma maitse-eelistustele oma jäätist kaunistada, mis annab igale jäätisele ainulaadse maitse ja tekstuuri. 

Rendi

MINIPANNKOOGIMASINA RENT

Proovi midagi uut! Meie pannkoogimasin võimaldab Sul luua kiiresti ja hõlpsasti maitsvaid pisikesi pannkooke. Otsid midagi erilist oma üritusele? Meie masinad on lihtsad ja kiired kasutada ning võimaldavad valmistada maitsvaid ja rikkalikke pannkooke igale külalisele. Meie masinad sobivad igale peole ja sündmusele. Pannkoogid, mis on valminud armastusega ning millele keegi ei suuda ei öelda!

Rendi